13. aukční salon

Jak dopadl 13. aukční salon výtvarníků?

V neděli 4. prosince vyvrcholil 13. aukční salon výtvarníků pro Konto Bariéry úspěšnou charitativní dražbou. Na letošní aukci v pražském Karolinu se dražilo celkem 448 uměleckých děl od uznávaných českých i zahraničních umělců. Celkem aukce vynesla 3 5494 00 korun. S následným doprodejem věnovaných artefaktů očekáváme, že výtěžek překoná 4 miliony korun. Výnos z aukce poslouží na financování stipendií pro studenty se zdravotním postižením.

Katalog k doprodeji najdete  zde.


3,5 mil.

Taková je bilance 13. aukčního salonu výtvarníků pro Konto Bariéry. Peníze pomohou ve formě stipendií studentům s těžkým postižením. 

2 000

2 tisíce poprvé, 2 tisíce podruhé, prodáno! Aukce probíhá tradičním způsobem. Vyvolávač prozradí cenu díla a dražitelé sami oznamují svoje nabídky.

448

To je počet vystavených uměleckých děl od českých umělců. A protože je aukce určená skutečně pro všechny, vyvolávací ceny startují na 300 Kč.

4 569

Tolik existuje módních kombinací, ve kterých můžete na aukci dorazit. Přijďte v obleku, v džínách nebo ve svém oblíbeném křiváku. Dresscode není.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku