Doprodej děl

Uvedená díla je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v nadaci. V případě zájmu kontaktujte Indiru Bornovou (indira.bornova@bariery.cz)

Řadit podle:

Achrer, Josef Padlým motýlům

olej na plátně, 2014, signováno, rámováno, 72 x 52 cm

Hodnota daru
38 000,- Kč
Vyvolávací cena
30 000,- Kč

Anlaufová, Jitka Bez názvu

akryl na plátně, 2006, signováno, rámováno, zaskleno, 30 x 30 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

Bednářová, Ivana Proměna VI.

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 39 x 39 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Vyvolávací cena
20 000,- Kč

Beldová, Alena Bez názvu

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 60 x 95 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Vyvolávací cena
14 000,- Kč

Benedikt, Václav Na hnízdě

olej na sololitu, 2014, signováno, rámováno, 45 x 33 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Vyvolávací cena
9 500,- Kč

Bičovská, Jaroslava Rozhozeno

olej, plátno, 2014, signováno, rámováno, 160 x 160 cm

Hodnota daru
60 000,- Kč
Vyvolávací cena
48 000,- Kč

Budíková, Jana Zahrady

kresba, pastel a olejový pastel, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
19 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Cilková, Zuzana Pivoňky

olej na sololitu, 2000, signováno, rámováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Crocro, Lucie Psyché a Zefyros

litografie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 500,- Kč

Černý, Dušan V trávě

barevná suchá jehla, 2009, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Černý, Filip Něžně

akryl na plátně, 2014, signováno, rámováno, 31 x 25 cm

Hodnota daru
11 000,- Kč
Vyvolávací cena
11 000,- Kč

Doležal, Jindřich Ikarovo křídlo

tavená plastika, 2016, signováno, 22 x 12 x 5 cm,

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
12 000,- Kč

Dvořák, Jan Svět ticha

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
9 500,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Ehret, Andrea Jeskyně

akryl a mix media na plátně, 2015, signováno, rámováno, 80 x 60 cm

Hodnota daru
13 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Hachran, Jan Isis-Urania

sítotisk na zlatou fólii, 2015, signováno, rámováno, paspartováno, 30 x 17 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

Halberštát, Eduard Selfie

serigrafie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 95 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 500,- Kč

Hauschka, Jiří Gordon

akryl na plátně, 2008, signováno, rámováno, 80 x 60 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Vyvolávací cena
14 000,- Kč

Herynek, Pavel Bez názvu

kresba tuší na šepsované plátno, 2016, signováno, rámováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 500,- Kč

Heřmanská, Eva Fénix - člověk

sítotisk na zlatou fólii, 2016, signováno, průměr 40 cm

Hodnota daru
4 500,- Kč
Vyvolávací cena
3 900,- Kč

Hnízdil, Aleš Cyklická energie a prolínání vědomí II.

bambusová kresba tuší, 2015, signováno, 70 x 100 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Vyvolávací cena
20 000,- Kč

Hoffmeisterová, Xénia Výtrusnice

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Horálková, Helena Z Klenové

barevný linoryt, 2015, signováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 000,- Kč

Hrušková Štefková, Helena Jeřabiny

olej na plátně, 2005, signováno, rámováno, 100 x 110 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Vyvolávací cena
25 000,- Kč

Hubatková, Jana Na půnebí

litografie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 69 x 90 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
6 000,- Kč

Hůla, Zdenek Jarní přeháňka

akryl na plátně, 2015, signováno, rámováno, 100 x 100 cm

Hodnota daru
47 000,- Kč
Vyvolávací cena
30 000,- Kč

Husáriková, Jindra Nedělní hry

kresba tuhou na papíře, 2007, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 29 x 21 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Hušková, Zdenka Stín

linoryt, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 500,- Kč

Janda, Jiří Otisk I.

litografie, 2016, signováno, 50 x 27 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
1 500,- Kč