Katalog děl

Aukce děl 14. salonu výtvarníků se konala 9. prosince 2018 v Karolinu. Všechna díla, která nebyla vydražena na místě, je možné zakoupit zde.

Uvedená díla z již proběhlých aukčních salonů je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v nadaci. V případě zájmu kontaktujte Indiru Bornovou (indira.bornova@bariery.cz

Řadit podle:

Ágnes, Jana Kristus v Le Mans

kolorovaná grafika, vlastní technika 1/1, 2017, signováno, rámováno, paspartováno, 49 x 49 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Achrer, Josef Pekelný kráter

olej a písek na plátně, 2013, signováno, rámováno, 72 x 57 cm

Hodnota daru
38 000,- Kč
Vyvolávací cena
32 000,- Kč

Aubrechtová, Pavla Krabička

asambláž, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 16 x 17 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Balabán, Daniel Malování

akryl na plátně, 2017, signováno, rámováno, 40 x 50 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
9 000,- Kč

Bradáček, Lukáš Jiřina

akryl na plátně, 2007, signováno, rámováno, 75 x 75 cm

Hodnota daru
49 000,- Kč
Vyvolávací cena
39 000,- Kč

Brichcínová, Dagmar Modrá hlava

olej na kartonu, 1990, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 67 x 48 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Vyvolávací cena
19 000,- Kč

Budíková, Jana Houština

litografie, kresba, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 64 x 70 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Crocro, Lucie Diana

litografie, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 500,- Kč

Dyakonchuk, Ludmila Jarní orba

akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 41 x 29 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Englberth, Miloš Anděl spásy

olej na plátně, 2017, signováno, rámováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Vyvolávací cena
19 000,- Kč

Georgiadu, Anna Známá místa, Park

olej na plátně, 2017, signováno, rámováno, 52 x 73 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Halberštát, Eduard Můj Ústeckoorlický betlém (nominace Grafika roku 2016)

serigrafie, 2016, signováno, 65 x 95 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 000,- Kč

Herynek, Pavel Bez názvu z cyklu Krajina

kresba tuší, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Vyvolávací cena
6 000,- Kč

Hnízdil, Aleš Cyklická energie a prolínání vědomí

kresba tuší a bambusem, 2016, signováno, 70 x 100 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Vyvolávací cena
20 000,- Kč

Hodonský, František Podzimní krajina (studie k obrazu)

kresba, tuš, tempera, 2005, signováno, 73 x 52 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Holíček, Oldřich Spící mezi beránky

olejová tempera na sololitu, 70. léta, signováno, rámováno, 35 x 45 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 500,- Kč

Hrubeš, Karel Nad stranou

akryl na plátně, 2009, signováno, rámováno, 90 x 130 cm

Hodnota daru
27 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Hudeček, Otakar Matka hub

olej na sololitu, 2004, signováno, rámováno, 41 x 67 cm

Hodnota daru
11 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Janatková, Milli Poblíž Miřetic u Vacova

barevný linoryt, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Janda, Jiří Let

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 000,- Kč

Jáněová, Jaroslava Vandal?

olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Janoušek, Karel Přetržené pouto

olej na desce, 2012, signováno, rámováno, 60 x 70 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Vyvolávací cena
6 000,- Kč

Janůjová, Jarmila Suchý list

malba na papíře, 2013, signováno, 55 x 42 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Jelen, Oldřich Dům

litografie, tisk z kamene, 2014, signováno, 33 x 23 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 000,- Kč

Jemelka, David Mocné podloží

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

Jerie, Karel Růžový detektiv

olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 60 x 90 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Vyvolávací cena
30 000,- Kč

Karlík, Viktor Vzpomínka - zlatá rohožka (1989)

serigrafie, 2009, signováno, 95 x 69 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Kašpar, Jaroslav Socha

stříbřená kovaná ocel, 2008, signováno, výška 57 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Vyvolávací cena
35 000,- Kč