Katalog děl

Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.

Řadit podle:

Axmann, Mikoláš Li Po

litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Cena v doprodeji
20 900,- Kč

Benedikt, Václav Fialová

olej na plátně, 2022, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Cena v doprodeji
12 100,- Kč

Beneš, Karel Lidová balada

litografie, 1997, signováno, 65 x 49 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Benetka, Karel Jarka

olej na sololitu, 2012, signováno, rámováno, 47 x 34 cm

Hodnota daru
35 000,- Kč
Cena v doprodeji
31 900,- Kč

Blažíček, František Červánků až rudá záře

olej na plátně, 2012, signováno, rámováno, 100 x 100 cm

Hodnota daru
60 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Bobůrka, Richard Bez názvu

akryl na papíře, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 30 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 750,- Kč

Borovička, Jiří Zátiší

olej na sololitu, 1992, signováno, rámováno, 46 x 39 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Brejcha, Šimon Studie pro vážky

hlubotisk, 2011, signováno, rámováno, 23 x 49 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Brichcín, Roman Strážci pokladu

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 50 x 65 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
31 900,- Kč

Bušek, Jiří Cesta za světlem

digitální tisk, kresba, koláž, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 42 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Djakovič, Pedja Návrh ke kapli v Kitzbühelu I.

akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 38 x 30 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
13 200,- Kč

Djakovič, Pedja Návrh ke kapli v Kitzbühelu II.

akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 30 x 38 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
13 200,- Kč

Erlebach, Vladimír Podzimní stín

olej, 2002, signováno, rámováno, 95 x 75 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Fixl, Jiří Proletět se

kombinovaná technika, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 28 x 23 cm

Hodnota daru
9 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Forsterová, Andrea Mimino

litografie, 2004, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 34 x 25 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 750,- Kč

Gebauer, Kurt Soubor Belaaxa - Sviští nahoru

litografie, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 72 x 51 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Grosseová, Elzbieta Dravec

akryl, pauzák, plátno, 2017, signováno, rámováno, 70 x 90 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
33 000,- Kč

Haloun, Karel Mikoláš Chadima z cyklu Hudební výchova

solventní inkousty na grafickém papíře z linorytové matrice, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 40 x 50 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Hanuš, Jan Muž s trubkou

akryl a serigrafie, 2020, signováno, rámováno, 70 x 70 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 350,- Kč

Hauschka, Jiří Bez názvu

barevná litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 64 x 51 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Hejl, Alexandr Z kola ven

kombinovaná technika, 2022, signováno, rámováno, 58 x 58 cm

Hodnota daru
19 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Hejlová, Natálie Setkání sluncí

kombinovaná technika, akryl na plátně a řasený papír, 2011, signováno, rámováno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
19 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Herynek, Pavel Bez názvu

tuš na papíře, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Heřmanská, Eva Miss Otis lituje

akryl na desce, 2017, signováno, rámováno, 30 x 30 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Hilská, Jitka Tajemná rokle

olej a akryl na plátně, 2022, signováno, rámováno, 90 x 80 cm

Hodnota daru
60 000,- Kč
Cena v doprodeji
33 000,- Kč

Hodný, Ladislav ml. Bez názvu

akryl zlacený na plátně, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Hodný, Lukáš Pruhy

akryl zlacený na plátně, 2023, signováno, rámováno, 39 x 39 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Hodonský, František Meziprostor

litografie, 1995, signováno, rámováno, zaskleno, 77 x 59 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 730,- Kč

Höhmová, Zdena Něžný příběh

olej a kombinovaná technika na chromonáhradě, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 90 x 70 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
18 700,- Kč

Honetschläger, Jakub Mezi nebem a zemí

vícebarevná akvatinta na papíře, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 46 x 36 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Hrušková Štefková, Helena Zlaté rybky

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 100 x 85 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Hubatková, Anežka Pohyb

pastel na plátně, 2023, signováno, rámováno, 71 x 90 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
7 700,- Kč

Hůla, Zdeněk Jablko

akryl a olej na plátně, 2020, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
33 000,- Kč

Husák, Milivoj Bez názvu

akryl, popel, silikát, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 84 x 60 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Chabera, Milan Pokušení

akryl a olej na plátně, 2021, signováno, rámováno, 60 x 70 cm

Hodnota daru
50 000,- Kč
Cena v doprodeji
44 000,- Kč

Janda, Jiří Zimní motiv

akvarel, nedatováno, signováno, rámováno, zaskleno, 45 x 62 cm

Hodnota daru
9 000,- Kč
Cena v doprodeji
7 700,- Kč

Janečková, Markéta Ze školy

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 850,- Kč

Janůjová, Jarmila Kvetoucí kaktus

olej na plátně, 2002, signováno, rámováno, 66 x 51 cm

Hodnota daru
14 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Jemelka, Jan Tepny, žíly UK

dřevořez, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
14 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Jetela, Tomáš Poutník mezi světy

litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Kedar37 Zelín 3

olej na plátně, 2004, signováno, rámováno, 49 x 37 cm

Hodnota daru
5 500,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Kiseljov, Vladimír Carmen

akryl na plátně, 2018, signováno, rámováno, 140 x 100 cm

Hodnota daru
60 000,- Kč
Cena v doprodeji
53 900,- Kč

Klimeš, Svatopluk Vzduchoprostor

kombinovaná technika na plátně, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 65 cm

Hodnota daru
50 000,- Kč
Cena v doprodeji
38 500,- Kč

Klymenko, Ivan Masky

olej na černém plátně, 2021, signováno, rámováno, 110 x 110 cm

Hodnota daru
22 000,- Kč
Cena v doprodeji
13 200,- Kč

Knespl, Renata Neboj se bratříčku

akryl na plátně, 2023, signováno, rámováno, 100 x 90 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
12 100,- Kč

Knotek, Aleš Kostry

kombinovaná technika, 2019, signováno, rámováno, 22 x 31 cm

Hodnota daru
23 000,- Kč
Cena v doprodeji
20 900,- Kč

Kočí, Richard Na obzoru

akryl a olej na plátně, 2021, signováno, rámováno, 28 x 35 cm

Hodnota daru
24 000,- Kč
Cena v doprodeji
17 600,- Kč

Kotýnková, Ivana Lupiny právě kvetou

olej na plátně, 2022, signováno, rámováno, 80 x 80 cm

Hodnota daru
62 000,- Kč
Cena v doprodeji
46 200,- Kč

Kožíšek, Petr Tenistka

kombinovaná technika, 2023, signováno, rámováno, 60 x 50 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Krotký, Svatoslav Italské prázdniny 1

olej na plátně, 2019, signováno, rámováno, 75 x 65 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Krotký, Svatoslav Italské prázdniny 2

olej na plátně, 2019, signováno, rámováno, 80 x 70 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 600,- Kč

Krupičková, Věra Slunečný den

olejomalba, nedatováno, signováno, rámováno, 60 x 50 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Kříž, Daniel Portrét

kombinovaná technika, 2003, signováno, rámováno, zaskleno, 56 x 42 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Kučera, Miroslav Frost

experimentální fotografie, 2023, signováno, rámováno, 60 x 60 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Lanz, Monika Šemíkův ráj

olej a akryl na plátně, 2022, signováno, rámováno, 80 x 100 cm

Hodnota daru
35 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Lindovský, Jiří Rychlá myšlenka

serigrafie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 66 x 93 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 600,- Kč

Malina, Petr Labuť

olej na plátně, 2023, signováno, rámováno, 70 x 60 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
38 500,- Kč

Mansfeldová, Eva Bez názvu

kombinovaná technika na papíře, 1996, signováno, rámováno, zaskleno, 62 x 44 cm

Hodnota daru
17 000,- Kč
Cena v doprodeji
17 600,- Kč

Marschal, Miloslav Bez názvu

olej na plátně, 2022, signováno, rámováno, 55 x 70 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Mazochová, Alena Zima

pastel, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 30 x 30 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
7 700,- Kč

Měřička, Jan Průlety hlavou

sítotisk, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 100 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

MICL Zahrada

olej na plátně, 2020, signováno, rámováno, 90 x 135 cm

Hodnota daru
50 000,- Kč
Cena v doprodeji
38 500,- Kč

NATI-Y Jdu k Tobě

akryl na plátně, 2021 - 2023, signováno, rámováno, 80 x 60 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
16 500,- Kč

Neborová, Anna Vodní rostliny

olej na plátně, 2010, signováno, rámováno, 80 x 100 cm

Hodnota daru
60 000,- Kč
Cena v doprodeji
44 000,- Kč

Novotná, Klára Nosorožec

glazovaná šamotová hlína, 2021, signováno, 25 x 37 x 20 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 600,- Kč

Oleríny, Veronika Lidičky

reliéf, 2001, signováno, 50,5 x 37 cm

Hodnota daru
45 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Olešová, Bohuslava Z cyklu Světlonoši

kombinovaná technika, 1999 - 2002, signováno, rámováno, 52 x 77 cm

Hodnota daru
21 000,- Kč
Cena v doprodeji
12 100,- Kč

Olešová, Bohuslava Z cyklu Žízeň nekonečna

kombinovaná technika, 2000 - 2005, signováno, rámováno, 52 x 78 cm

Hodnota daru
21 000,- Kč
Cena v doprodeji
12 100,- Kč

Olmrová, Barbora Kakosty

akryl na plátně, 2022, signováno, rámováno, 30 x 40 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Paštéková Sládková, Dominika Z cyklu Na Oravském zámku

kresba tužkou a tuší, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 12 x 18 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Patřičný, Martin Tůně

skládané dřevo (namodralá borovice), 2023, signováno, 50 x 40 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Pfeffer, Michaela P. Snění

koláž, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 50 x 40 cm

Hodnota daru
3 400,- Kč
Cena v doprodeji
2 750,- Kč

Piekar, Pavel Podzim I.

barevný linoryt, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 530,- Kč

Piorecká, Dagmar Nálet

akryl na plátně, 2023, signováno, rámováno, 95 x 95 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Poupětová, Miluše Hlava XLVII

olej na plátně, 2003, signováno, rámováno, 50 x 50 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Cena v doprodeji
12 100,- Kč

Prášek, Karel Má obvyklá barevnost

akryl na plátně, 2023, signováno, rámováno, 36 x 36 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Příhoda, Stanislav Rozhledna na Blaníku

olej na desce, 2021, signováno, rámováno, 30 x 30 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Puchnarová, Dana Brána větrů (cyklus UTOPEIA)

litografie, nedatováno, signováno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Puchnarová, Dana Člověk budoucnosti

litografie, nedatováno, signováno, rámováno, zaskleno, 62 x 45 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Richterová, Hana Vypružená domácnost

kombinovaná technika, 2021, signováno, rámováno, zaskleno, 30 x 42 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Řičica, Michal Ubíhající myšlenka

kombinovaná technika, 2003, signováno, rámováno, zaskleno, 52 x 50 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Řízek, Tomáš Formosa

olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 110 x 140 cm

Hodnota daru
62 000,- Kč
Cena v doprodeji
22 000,- Kč

Salajka, Martin Pentagram

litografie, 2023, signováno, 72 x 50 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Sedláček, Pavel Krasavice z cyklu Idoly

olej na kartonu, 2012, signováno, rámováno, 58 x 48 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí.

Souhlasím  Odmítnout