Katalog děl

Aukce děl 14. salonu výtvarníků se koná 9. prosince 2018 ve 13 hod. v Modré posluchárně Karolina Karlovy univerzity. Všechna díla, která nebudou vydražena na místě, bude následně možné zakoupit zde.

Uvedená díla z již proběhlých aukčních salonů je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v nadaci. V případě zájmu kontaktujte Indiru Bornovou (indira.bornova@bariery.cz

Řadit podle:

Knotkovi, Libuše a Kamil MIMOŘÁDNÁ AUKCE - Známkový sešitek 25 let Konta Bariéry

Unikátní nabídka předposledního známkového sešitku (zbývá jeden archivní!) z 20 vydaných kusů, které 15. 3. 2018 vydalo Konto Bariéry. Orientace známek: 8 známek na šířku

Hodnota daru
25 000,- Kč
Vyvolávací cena
0,- Kč

Ágnes, Jana Kristus v Le Mans

kolorovaná grafika, vlastní technika 1/1, 2017, signováno, rámováno, paspartováno, 49 x 49 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Achrer, Josef Pekelný kráter

olej a písek na plátně, 2013, signováno, rámováno, 72 x 57 cm

Hodnota daru
38 000,- Kč
Vyvolávací cena
32 000,- Kč

AMERTY V modrém slunci

kombinovaná technika, 2017, signováno, rámováno, 60 x 40 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

Anderle, Jiří Dialog, Cyklus Appassionata humana

kresba, 2018, signováno, rámováno, zaskleno, 30 x 22 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Anderle, Jiří Dvě generace, Cyklus Appassionata humana

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Anderle, Jiří Kniha, Cyklus Appassionata humana

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Anderle, Jiří Tři generace, Cyklus Appassionata humana

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Anlaufová, Jitka Čekanka

olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 30 x 30 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

ANTE Kočkolap - hračka pro muže

rozmývaná tuš, papír, 2016, signováno, rámováno, 30 x 40 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 800,- Kč

Aubrechtová, Pavla Krabička

asambláž, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 16 x 17 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Aubrechtová, Pavla Příběhy II.

kombinovaná technika a koláž, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 42 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 500,- Kč

Augustin, Richard Gracias

serigrafie, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 45 x 45 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 500,- Kč

Augustin, Richard Penélope

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 500,- Kč

Axmann, Mikoláš Ghetto nuovo

litografie, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 45 x 38 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Axmann, Mikoláš Pozdrav z Monterrey, Cisterna (diptych)

litografie, 2018, signováno, 45 x 38 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
14 000,- Kč

Balabán, Daniel Malování

akryl na plátně, 2017, signováno, rámováno, 40 x 50 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
9 000,- Kč

Balcar, Martin Z cyklu Horizonty

akryl na plátně, 2011, signováno, rámováno, 40 x 50 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
16 000,- Kč

Bartáková, Libuše Vše je propojeno

kombinovaná technika akryl, olej na sololitu, 2015, signováno, rámováno, 70 x 100 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Vyvolávací cena
9 000,- Kč

Bax, Lucie Mravenečník

akryl na plátně, 2017, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 500,- Kč

Bax, Lucie Práskač

koláž, akryl na plátně, 2017, signováno, rámováno, 24 x 18 cm

Hodnota daru
2 000,- Kč
Vyvolávací cena
1 000,- Kč

Bednářová, Eva Bez názvu

hlubotisk, 1982, signováno, 78 x 55 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Beldová, Alena Džungle

olej na plátně, 2017, signováno, rámováno, 46 x 85 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Vyvolávací cena
16 000,- Kč

Benedikt, Václav Stoh slámy

olej na plátně, 2018, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Beneš, Karel Anděl

litografie, 1994, signováno, rámováno, zaskleno, 79 x 57 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 500,- Kč

Benešová, Daniela K nebesům

litografie, 2008, signováno, rámováno, zaskleno, 79 x 62 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Benetka, Karel Snobské sídlo

sítotisk, 1980, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Bílek, Michael Převádění

kolorované dřevo, 1990/1992, signováno, 2 m x 180 cm

Hodnota daru
400 000,- Kč
Vyvolávací cena
200 000,- Kč