Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.
Axmann, Mikoláš - vyvolávací cena: 19 000,- Kč
litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm
Benedikt, Václav - vyvolávací cena: 11 000,- Kč
olej na plátně, 2022, signováno, rámováno, 40 x 40 cm
Beneš, Karel - vyvolávací cena: 4 000,- Kč
litografie, 1997, signováno, 65 x 49 cm
Benetka, Karel - vyvolávací cena: 29 000,- Kč
olej na sololitu, 2012, signováno, rámováno, 47 x 34 cm
Blažíček, František - vyvolávací cena: 25 000,- Kč
olej na plátně, 2012, signováno, rámováno, 100 x 100 cm
Bobůrka, Richard - vyvolávací cena: 2 500,- Kč
akryl na papíře, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 30 cm
Borovička, Jiří - vyvolávací cena: 3 000,- Kč
olej na sololitu, 1992, signováno, rámováno, 46 x 39 cm
Brejcha, Šimon - vyvolávací cena: 8 000,- Kč
hlubotisk, 2011, signováno, rámováno, 23 x 49 cm
Brichcín, Roman - vyvolávací cena: 29 000,- Kč
olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 50 x 65 cm
Bušek, Jiří - vyvolávací cena: 3 000,- Kč
digitální tisk, kresba, koláž, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 42 cm
Djakovič, Pedja - vyvolávací cena: 12 000,- Kč
akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 38 x 30 cm
akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 30 x 38 cm
Erlebach, Vladimír - vyvolávací cena: 25 000,- Kč
olej, 2002, signováno, rámováno, 95 x 75 cm
Fixl, Jiří - vyvolávací cena: 5 000,- Kč
kombinovaná technika, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 28 x 23 cm
Forsterová, Andrea - vyvolávací cena: 2 500,- Kč
litografie, 2004, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 34 x 25 cm
Gebauer, Kurt - vyvolávací cena: 10 000,- Kč
litografie, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 72 x 51 cm
Grosseová, Elzbieta - vyvolávací cena: 30 000,- Kč
akryl, pauzák, plátno, 2017, signováno, rámováno, 70 x 90 cm
Haloun, Karel - vyvolávací cena: 4 000,- Kč
solventní inkousty na grafickém papíře z linorytové matrice, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 40 x 50 cm
Hanuš, Jan - vyvolávací cena: 8 500,- Kč
akryl a serigrafie, 2020, signováno, rámováno, 70 x 70 cm
Hauschka, Jiří - vyvolávací cena: 2 000,- Kč
barevná litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 64 x 51 cm
Hejl, Alexandr - vyvolávací cena: 8 000,- Kč
kombinovaná technika, 2022, signováno, rámováno, 58 x 58 cm
Hejlová, Natálie - vyvolávací cena: 8 000,- Kč
kombinovaná technika, akryl na plátně a řasený papír, 2011, signováno, rámováno, 100 x 70 cm
Herynek, Pavel - vyvolávací cena: 2 000,- Kč
tuš na papíře, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm
Heřmanská, Eva - vyvolávací cena: 3 000,- Kč
akryl na desce, 2017, signováno, rámováno, 30 x 30 cm
Hilská, Jitka - vyvolávací cena: 30 000,- Kč
olej a akryl na plátně, 2022, signováno, rámováno, 90 x 80 cm
Hodný, Ladislav ml. - vyvolávací cena: 5 000,- Kč
akryl zlacený na plátně, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm
Hodný, Lukáš - vyvolávací cena: 5 000,- Kč
akryl zlacený na plátně, 2023, signováno, rámováno, 39 x 39 cm
Hodonský, František - vyvolávací cena: 4 300,- Kč
litografie, 1995, signováno, rámováno, zaskleno, 77 x 59 cm