Katalog děl

Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.

Řadit podle:

Axmann, Mikoláš Li Po

litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Cena v doprodeji
20 900,- Kč

Benedikt, Václav Fialová

olej na plátně, 2022, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Cena v doprodeji
12 100,- Kč

Beneš, Karel Lidová balada

litografie, 1997, signováno, 65 x 49 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Benetka, Karel Jarka

olej na sololitu, 2012, signováno, rámováno, 47 x 34 cm

Hodnota daru
35 000,- Kč
Cena v doprodeji
31 900,- Kč

Blažíček, František Červánků až rudá záře

olej na plátně, 2012, signováno, rámováno, 100 x 100 cm

Hodnota daru
60 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Bobůrka, Richard Bez názvu

akryl na papíře, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 30 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 750,- Kč

Borovička, Jiří Zátiší

olej na sololitu, 1992, signováno, rámováno, 46 x 39 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Brejcha, Šimon Studie pro vážky

hlubotisk, 2011, signováno, rámováno, 23 x 49 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Brichcín, Roman Strážci pokladu

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 50 x 65 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
31 900,- Kč

Bušek, Jiří Cesta za světlem

digitální tisk, kresba, koláž, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 42 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Djakovič, Pedja Návrh ke kapli v Kitzbühelu I.

akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 38 x 30 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
13 200,- Kč

Djakovič, Pedja Návrh ke kapli v Kitzbühelu II.

akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 30 x 38 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
13 200,- Kč

Erlebach, Vladimír Podzimní stín

olej, 2002, signováno, rámováno, 95 x 75 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Fixl, Jiří Proletět se

kombinovaná technika, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 28 x 23 cm

Hodnota daru
9 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Forsterová, Andrea Mimino

litografie, 2004, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 34 x 25 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 750,- Kč

Gebauer, Kurt Soubor Belaaxa - Sviští nahoru

litografie, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 72 x 51 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Grosseová, Elzbieta Dravec

akryl, pauzák, plátno, 2017, signováno, rámováno, 70 x 90 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
33 000,- Kč

Haloun, Karel Mikoláš Chadima z cyklu Hudební výchova

solventní inkousty na grafickém papíře z linorytové matrice, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 40 x 50 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Hanuš, Jan Muž s trubkou

akryl a serigrafie, 2020, signováno, rámováno, 70 x 70 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 350,- Kč

Hauschka, Jiří Bez názvu

barevná litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 64 x 51 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Hejl, Alexandr Z kola ven

kombinovaná technika, 2022, signováno, rámováno, 58 x 58 cm

Hodnota daru
19 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Hejlová, Natálie Setkání sluncí

kombinovaná technika, akryl na plátně a řasený papír, 2011, signováno, rámováno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
19 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Herynek, Pavel Bez názvu

tuš na papíře, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Heřmanská, Eva Miss Otis lituje

akryl na desce, 2017, signováno, rámováno, 30 x 30 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Hilská, Jitka Tajemná rokle

olej a akryl na plátně, 2022, signováno, rámováno, 90 x 80 cm

Hodnota daru
60 000,- Kč
Cena v doprodeji
33 000,- Kč

Hodný, Ladislav ml. Bez názvu

akryl zlacený na plátně, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Hodný, Lukáš Pruhy

akryl zlacený na plátně, 2023, signováno, rámováno, 39 x 39 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Hodonský, František Meziprostor

litografie, 1995, signováno, rámováno, zaskleno, 77 x 59 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 730,- Kč

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí.

Souhlasím  Odmítnout