Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.
olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 39 x 39 cm
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 60 x 95 cm
olej na sololitu, 2014, signováno, rámováno, 45 x 33 cm
kresba, pastel a olejový pastel, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
tavená plastika, 2016, signováno, 22 x 12 x 5 cm,
akryl a mix media na plátně, 2015, signováno, rámováno, 80 x 60 cm
sítotisk na zlatou fólii, 2015, signováno, rámováno, paspartováno, 30 x 17 cm
serigrafie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 95 cm
kresba tuší na šepsované plátno, 2016, signováno, rámováno, 70 x 50 cm
bambusová kresba tuší, 2015, signováno, 70 x 100 cm
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 40 x 30 cm
barevný linoryt, 2015, signováno, 70 x 50 cm
linoryt, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm
litografie, 2016, signováno, 50 x 27 cm
serigrafie, 2010, signováno, 69 x 96 cm
litografie, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm
litografie, 2016, signováno, 70 x 50 cm
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 50 x 50 cm
koláž, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 38 x 38 cm
hmatová kresba nevidomé autorky černou propiskou, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 20 x 20 cm
serigrafie, 2007, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm
olej na plátně, 2013, signováno, rámováno, 80 x 70 cm
olej na plátně, 2014 - 2016, signováno, rámováno, 55 x 50 cm
keramika, 1995, signováno, 58 x 23 x 33 cm
litografie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 30 x 44 cm
sítotisk, 1999, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 50 cm
akryl a serigrafie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
kombinovaná technika, 2015, signováno, rámováno, 40 x 25 cm
akvarel na papíře, 2002, signováno, rámováno, zaskleno, 21 x 30 cm
olej na plátně, 2005, signováno, rámováno, 25 x 50 cm
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 66 x 60 cm
sítotisk, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 35 cm
koláž, 2015, signováno, rámováno, 40 x 50 cm
barevný linoryt, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 54 x 47 cm
barevný linoryt, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 40 x 28 cm
olej na plátně, 2016, signováno, rámováno, 80 x 60 cm
suchá jehla, 1997, signováno, 76 x 64 cm
kombinovaná technika na kůži, 2006, signováno, rámováno, 50 x 36 cm
sklo foukané do formy, broušené a malované, 1983, signováno, 26 x 15 cm
olej na plátně, 2011, signováno, rámováno, 50 x 30 cm
olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 130 x 110 cm
akryl na plátně |
75 x 62 cm |
tempera na sololitu, 2016, signováno, rámováno, 77 x 56 cm
ofset a serigrafie, 1996/2001, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
ofset a serigrafie, 1994/2001, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
cín, 1999, signováno, 14 x 10 x 10 cm
akryl na překližce, 2016, signováno, rámováno, 35 x 100 cm
kombinovaná technika, 2007, signováno, rámováno, 46 x 121 cm
fúzované sklo a šitý rokail, 2016, signováno, 16 x 16 cm
suchý pastel, 1998, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 39 x 52 cm
barevná litografie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 48 cm
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 75 x 60 cm
kombinovaná technika, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 53 x 37 cm
kombinovaná technika, 2014, signováno, rámováno, 34 x 54 cm
litografie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 34 x 42 cm
olej na plátně, 2012, signováno, rámováno, 90 x 60 cm