Katalog děl

Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.

Řadit podle:

Bednářová, Ivana Proměna VI.

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 39 x 39 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Cena v doprodeji
22 000,- Kč

Beldová, Alena Bez názvu

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 60 x 95 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Cena v doprodeji
15 400,- Kč

Benedikt, Václav Na hnízdě

olej na sololitu, 2014, signováno, rámováno, 45 x 33 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Cena v doprodeji
10 450,- Kč

Budíková, Jana Zahrady

kresba, pastel a olejový pastel, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
19 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Doležal, Jindřich Ikarovo křídlo

tavená plastika, 2016, signováno, 22 x 12 x 5 cm,

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
13 200,- Kč

Ehret, Andrea Jeskyně

akryl a mix media na plátně, 2015, signováno, rámováno, 80 x 60 cm

Hodnota daru
13 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Hachran, Jan Isis-Urania

sítotisk na zlatou fólii, 2015, signováno, rámováno, paspartováno, 30 x 17 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Halberštát, Eduard Selfie

serigrafie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 95 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 850,- Kč

Herynek, Pavel Bez názvu

kresba tuší na šepsované plátno, 2016, signováno, rámováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 850,- Kč

Hnízdil, Aleš Cyklická energie a prolínání vědomí II.

bambusová kresba tuší, 2015, signováno, 70 x 100 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
22 000,- Kč

Hoffmeisterová, Xénia Výtrusnice

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Horálková, Helena Z Klenové

barevný linoryt, 2015, signováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Hušková, Zdenka Stín

linoryt, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 950,- Kč

Janda, Jiří Otisk I.

litografie, 2016, signováno, 50 x 27 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
1 650,- Kč

Karlík, Viktor Deštník

serigrafie, 2010, signováno, 69 x 96 cm

Hodnota daru
9 000,- Kč
Cena v doprodeji
7 700,- Kč

Kavan, Jan Slečna Cecílie

litografie, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 850,- Kč

Kavan, Jan Slečna Salomé

litografie, 2016, signováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Klimešová, Šárka Vymírající

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 50 x 50 cm

Hodnota daru
27 000,- Kč
Cena v doprodeji
16 500,- Kč

Kopejtková, Jitka Síla

koláž, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 38 x 38 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 850,- Kč

Kovaříková, Pavla Vílí tanec (ilustrace z knihy Josefa Kostohryze Jednorožec a kásná Magelona)

hmatová kresba nevidomé autorky černou propiskou, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 20 x 20 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Cena v doprodeji
1 650,- Kč

Mainer, Martin Léčení duchem

serigrafie, 2007, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm

Hodnota daru
4 500,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Mandát, Luboš Očista

olej na plátně, 2013, signováno, rámováno, 80 x 70 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
20 900,- Kč

Mareš, Dominik Lízací údolí

olej na plátně, 2014 - 2016, signováno, rámováno, 55 x 50 cm

Hodnota daru
24 000,- Kč
Cena v doprodeji
15 400,- Kč

Martinec, Stanislav Nároží s freskou

keramika, 1995, signováno, 58 x 23 x 33 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 600,- Kč

Martinková, Věra Syn - dvojportrét

litografie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 30 x 44 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 180,- Kč

Mudroch, Marián Uvažovanie o F.X. Messerschimdtovi

sítotisk, 1999, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 50 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Odráška, Josef Womanmani - úspěšní

akryl a serigrafie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 600,- Kč

Ondroušková, Zuzana Z cyklu Vzpomínka a fakta

kombinovaná technika, 2015, signováno, rámováno, 40 x 25 cm

Hodnota daru
14 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Pažoutová, Kateřina Aerobic - stupínky

akvarel na papíře, 2002, signováno, rámováno, zaskleno, 21 x 30 cm

Hodnota daru
1 000,- Kč
Cena v doprodeji
770,- Kč

Pažoutová, Kateřina Léto v Brně

olej na plátně, 2005, signováno, rámováno, 25 x 50 cm

Hodnota daru
3 500,- Kč
Cena v doprodeji
2 750,- Kč

Perič, Milan Krajina s tornádem

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 66 x 60 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Cena v doprodeji
16 500,- Kč

Petrov, Lyube Potápěč

sítotisk, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 35 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Pfeffer, Michaela P. Vědění

koláž, 2015, signováno, rámováno, 40 x 50 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Piekar, Pavel Helmut Newton

barevný linoryt, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 54 x 47 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 850,- Kč

Piekar, Pavel Soumrak

barevný linoryt, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 40 x 28 cm

Hodnota daru
3 500,- Kč
Cena v doprodeji
2 750,- Kč

Prokopová, Markéta Dáma v turbanu

olej na plátně, 2016, signováno, rámováno, 80 x 60 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
16 500,- Kč

Ranný, Emanuel Sníh, když se brzy stmívá

suchá jehla, 1997, signováno, 76 x 64 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
7 700,- Kč

Rozkovec, Vladimír Šachy hraje celý vesmír

kombinovaná technika na kůži, 2006, signováno, rámováno, 50 x 36 cm

Hodnota daru
9 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Rožátová, Eliška Cylindr

sklo foukané do formy, broušené a malované, 1983, signováno, 26 x 15 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Cena v doprodeji
22 000,- Kč

Růtová, Eva Probuzení

olej na plátně, 2011, signováno, rámováno, 50 x 30 cm

Hodnota daru
9 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 600,- Kč

Řízek, Tomáš Žluté císařství

olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 130 x 110 cm

Hodnota daru
100 000,- Kč
Cena v doprodeji
55 000,- Kč

Samek, Petr Elvis Presley - Pár havraních copánků

akryl na  plátně
75 x 62 cm
Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
12 100,- Kč

Schmiedt, Jiří Zrcadlení?

tempera na sololitu, 2016, signováno, rámováno, 77 x 56 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 070,- Kč

Sikora, Rudolf Ukřižovaný kříž I. a II. (diptych)

ofset a serigrafie, 1996/2001, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Sikora, Rudolf Z cyklu Hrob suprematistov

ofset a serigrafie, 1994/2001, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
14 300,- Kč

Singer, Milan Tanečnice

cín, 1999, signováno, 14 x 10 x 10 cm

Hodnota daru
9 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Stodolová, Klára Jeden z prvních

akryl na překližce, 2016, signováno, rámováno, 35 x 100 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Svobodová, Lucie Ptáček z cyklu Voda, led, sklo

kombinovaná technika, 2007, signováno, rámováno, 46 x 121 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Šabóková, Gizela Kolekce skleněných doplňků českého olympijského týmu pro Rio 2016

fúzované sklo a šitý rokail, 2016, signováno, 16 x 16 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Škapík, Štefan Pohled na Zdíkovec

suchý pastel, 1998, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 39 x 52 cm

Hodnota daru
7 700,- Kč
Cena v doprodeji
7 150,- Kč

Škapík ml., Štefan Bom dia

barevná litografie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 48 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Štenclová, Jitka Arcus

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 75 x 60 cm

Hodnota daru
23 000,- Kč
Cena v doprodeji
20 900,- Kč

Tabery, Marta Miláček

kombinovaná technika, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 53 x 37 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
7 700,- Kč

Tobola, Jan Stýská se mi

kombinovaná technika, 2014, signováno, rámováno, 34 x 54 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Velčovský, Josef Uluru (Austrálie)

litografie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 34 x 42 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Wernischová, Helena Diváci

olej na plátně, 2012, signováno, rámováno, 90 x 60 cm

Hodnota daru
29 000,- Kč
Cena v doprodeji
26 400,- Kč

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí.

Souhlasím  Odmítnout