Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.
litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm
olej na plátně, 2022, signováno, rámováno, 40 x 40 cm
litografie, 1997, signováno, 65 x 49 cm
olej na sololitu, 2012, signováno, rámováno, 47 x 34 cm
olej na plátně, 2012, signováno, rámováno, 100 x 100 cm
akryl na papíře, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 30 cm
olej na sololitu, 1992, signováno, rámováno, 46 x 39 cm
hlubotisk, 2011, signováno, rámováno, 23 x 49 cm
olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 50 x 65 cm
digitální tisk, kresba, koláž, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 42 cm
akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 38 x 30 cm
akvarel, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 30 x 38 cm
olej, 2002, signováno, rámováno, 95 x 75 cm
kombinovaná technika, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 28 x 23 cm
litografie, 2004, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 34 x 25 cm
litografie, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 72 x 51 cm
akryl, pauzák, plátno, 2017, signováno, rámováno, 70 x 90 cm
solventní inkousty na grafickém papíře z linorytové matrice, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 40 x 50 cm
akryl a serigrafie, 2020, signováno, rámováno, 70 x 70 cm
barevná litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 64 x 51 cm
kombinovaná technika, 2022, signováno, rámováno, 58 x 58 cm
kombinovaná technika, akryl na plátně a řasený papír, 2011, signováno, rámováno, 100 x 70 cm
tuš na papíře, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm
akryl na desce, 2017, signováno, rámováno, 30 x 30 cm
olej a akryl na plátně, 2022, signováno, rámováno, 90 x 80 cm
akryl zlacený na plátně, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm
akryl zlacený na plátně, 2023, signováno, rámováno, 39 x 39 cm
litografie, 1995, signováno, rámováno, zaskleno, 77 x 59 cm
olej a kombinovaná technika na chromonáhradě, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 90 x 70 cm
vícebarevná akvatinta na papíře, 2023, signováno, rámováno, zaskleno, 46 x 36 cm
olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 100 x 85 cm
pastel na plátně, 2023, signováno, rámováno, 71 x 90 cm
akryl a olej na plátně, 2020, signováno, rámováno, 40 x 40 cm
akryl, popel, silikát, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 84 x 60 cm
akryl a olej na plátně, 2021, signováno, rámováno, 60 x 70 cm
akvarel, nedatováno, signováno, rámováno, zaskleno, 45 x 62 cm
olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 50 x 70 cm
olej na plátně, 2002, signováno, rámováno, 66 x 51 cm
dřevořez, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
litografie, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm
olej na plátně, 2004, signováno, rámováno, 49 x 37 cm
akryl na plátně, 2018, signováno, rámováno, 140 x 100 cm
kombinovaná technika na plátně, 2022, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 65 cm
olej na černém plátně, 2021, signováno, rámováno, 110 x 110 cm
akryl na plátně, 2023, signováno, rámováno, 100 x 90 cm
kombinovaná technika, 2019, signováno, rámováno, 22 x 31 cm
akryl a olej na plátně, 2021, signováno, rámováno, 28 x 35 cm
olej na plátně, 2022, signováno, rámováno, 80 x 80 cm
kombinovaná technika, 2023, signováno, rámováno, 60 x 50 cm
olej na plátně, 2019, signováno, rámováno, 75 x 65 cm
olej na plátně, 2019, signováno, rámováno, 80 x 70 cm
olejomalba, nedatováno, signováno, rámováno, 60 x 50 cm
kombinovaná technika, 2003, signováno, rámováno, zaskleno, 56 x 42 cm
experimentální fotografie, 2023, signováno, rámováno, 60 x 60 cm
olej a akryl na plátně, 2022, signováno, rámováno, 80 x 100 cm
serigrafie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 66 x 93 cm