Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.
Bednářová, Ivana - vyvolávací cena: 20 000,- Kč
olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 39 x 39 cm
Beldová, Alena - vyvolávací cena: 14 000,- Kč
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 60 x 95 cm
Benedikt, Václav - vyvolávací cena: 9 500,- Kč
olej na sololitu, 2014, signováno, rámováno, 45 x 33 cm
Budíková, Jana - vyvolávací cena: 10 000,- Kč
kresba, pastel a olejový pastel, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
Doležal, Jindřich - vyvolávací cena: 12 000,- Kč
tavená plastika, 2016, signováno, 22 x 12 x 5 cm,
Ehret, Andrea - vyvolávací cena: 10 000,- Kč
akryl a mix media na plátně, 2015, signováno, rámováno, 80 x 60 cm
Hachran, Jan - vyvolávací cena: 4 000,- Kč
sítotisk na zlatou fólii, 2015, signováno, rámováno, paspartováno, 30 x 17 cm
Halberštát, Eduard - vyvolávací cena: 3 500,- Kč
serigrafie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 95 cm
Herynek, Pavel - vyvolávací cena: 3 500,- Kč
kresba tuší na šepsované plátno, 2016, signováno, rámováno, 70 x 50 cm
Hnízdil, Aleš - vyvolávací cena: 20 000,- Kč
bambusová kresba tuší, 2015, signováno, 70 x 100 cm
Hoffmeisterová, Xénia - vyvolávací cena: 8 000,- Kč
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 40 x 30 cm
Horálková, Helena - vyvolávací cena: 2 000,- Kč
barevný linoryt, 2015, signováno, 70 x 50 cm
Hušková, Zdenka - vyvolávací cena: 4 500,- Kč
linoryt, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm
Janda, Jiří - vyvolávací cena: 1 500,- Kč
litografie, 2016, signováno, 50 x 27 cm
Karlík, Viktor - vyvolávací cena: 7 000,- Kč
serigrafie, 2010, signováno, 69 x 96 cm
Kavan, Jan - vyvolávací cena: 3 500,- Kč
litografie, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm
Kavan, Jan - vyvolávací cena: 3 000,- Kč
litografie, 2016, signováno, 70 x 50 cm
Klimešová, Šárka - vyvolávací cena: 15 000,- Kč
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 50 x 50 cm
Kopejtková, Jitka - vyvolávací cena: 3 500,- Kč
koláž, 2014, signováno, rámováno, zaskleno, 38 x 38 cm
Kovaříková, Pavla - vyvolávací cena: 1 500,- Kč
hmatová kresba nevidomé autorky černou propiskou, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 20 x 20 cm
Mainer, Martin - vyvolávací cena: 4 000,- Kč
serigrafie, 2007, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm
Mandát, Luboš - vyvolávací cena: 19 000,- Kč
olej na plátně, 2013, signováno, rámováno, 80 x 70 cm
Mareš, Dominik - vyvolávací cena: 14 000,- Kč
olej na plátně, 2014 - 2016, signováno, rámováno, 55 x 50 cm
Martinec, Stanislav - vyvolávací cena: 6 000,- Kč
keramika, 1995, signováno, 58 x 23 x 33 cm
Martinková, Věra - vyvolávací cena: 3 800,- Kč
litografie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 30 x 44 cm
Mudroch, Marián - vyvolávací cena: 5 000,- Kč
sítotisk, 1999, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 50 cm
Odráška, Josef - vyvolávací cena: 6 000,- Kč
akryl a serigrafie, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
Ondroušková, Zuzana - vyvolávací cena: 9 000,- Kč
kombinovaná technika, 2015, signováno, rámováno, 40 x 25 cm